Gorica iz Dravograda z visoko zmago

Nova Gorica, 18.09.2013

Četrtfinale Pokala Slovenije je v žepu

ND Gorica je uspešno preskočila tudi drugo oviro v Pokalu Slovenije. Belo-modri so na Koroškem premagali Dravograd s 4:0.

Povedli so v 8. minuti tekme, ko je lastno mrežo zatresel domači igralec Vuković. Novogoričani so uspešno nadaljevali in v 19. minuti prek Litovca Tomasa Danilevičiusa povedli z 2:0. Daniele Bazzoffia je v 31. minuti dosegel še tretji gol za Gorico.

V nadaljevanju tekme so gostje uspešno čuvali prednost, v 80. minuti pa zadeli še četrtič, in sicer znova po domačem avtogolu, ki ga je dosegel Nabernik.

V ekipi ND Gorice se je prvič na uradni tekmi predstavil nekdanji reprezentant Tunizije, 30 letni Nabil Taider.

Koroška Dravograd : ND Gorica 0:4 (0:3)

Postava Gorice: Simčič, Enow, Celcer, Berardocco (od 77. Taider), Checcucci, Gigli, Bazzoffia (od. 46 Ihrig-Farkas), Ndiaye (od 57. Džuzdanović), Danilevičius, Addae, Vanzo.

Na klopi so bili še: Cordaz, Jogan, Codromaz, Lapadula.