Izjavi po zadnji prvenstveni tekmi

Nova Gorica, 04.11.2013

Po tekmi z Olimpijo, ki se je zaključila z 2:2, je trener ND Gorica Luigi Apolloni povedal:

''Zadovoljen sem z osvojeno točko, nekoliko manj pa s tem, kar smo pokazali. Dobro smo igrali samo 20 minut v drugem polčasu. Imeli smo vodstvo, a smo ga zapravili. Tokrat smo nastopili proti ranjenemu nasprotniku, ki je igral zelo zgoščeno. Ni bilo prave igre, lahko pa bi ali mi ali Olimpija dosegli še kakšen zadetek. S točko sem zadovoljen, predvsem pa z reakcijo našega moštva potem, ko smo se znašli v zaostanku.''

Saša Aleksander Živec, ki je v začetku drugega polčasa podal za vodilni zadetek Massima Code, pa je misli strnil takole: ''Točka je kar pravičen rezultat za obe moštvi. V prvem polčasu smo zaigrali nekoliko bolj rezervirano. Preveč smo se posvečali obrambi. Ta tekma je za nami, dvigniti moramo glave, saj je pred nami derbi z Mariborom.''

Živec je odgovoril tudi na vprašanje o pričakovanjih pred nedeljsko tekmo z Mariborčani. ''Zagotovo nas čakajo temeljite priprave. Vemo, da ima Maribor v četrtek še srečanje v Ligi Evropa. Igramo pred domačim občinstvom in tako kot v vsako tekmo, bomo vanjo vstopili trdo, moško, s ciljem osvojiti vse tri točke.''