Minimalna zmaga nad Triglavom

Nova Gorica, 15.02.2014

Odločil je Tomas Danilevičius

Novogoriški nogometaši so na pripravljalni tekmi v Biljah z 1:0 premagali kranjski Triglav.

To je bila v sedmi trening tekmi tretja zmaga belo-modrih to zimo. Srečanje je z zadetkom v 68. minuti odločil Litovec Tomas Danilevičius, potem ko je z bližine zadel z glavo.

Belo-modri so dvoboj odigrali brez nekaterih nogometašev prve postave, v obeh polčasih pa so imeli pobudo. Po poškodbi se je v drugem delu igre med vratnica vrnil prvi vratar Alex Cordaz.

Naslednji dvoboj bo ND Gorica odigrala 25. februarja, ko bo v Vidmu igrala proti Udineseju.

ND Gorica : NK Triglav 1:0 (0:0)

ND Gorica: Cacchioli, Vanin, Favali, Džuzdanović, Gigli, Jogan, Finocchio, Vetrih, Mastriani, Bationo, Boniperti.

Zaigrali so še: Cordaz, Checcucci, Širok, Celcer, Berrardocco, Misuraca, Danilievičius, Amarachi.