Odlična popotnica za povratno tekmo!

Nova Gorica, 22.10.2014

ND Gorica s 3:1 ugnala FC Luko Koper

ND Gorica je v prvi četrtfinalni tekmi Pokala Slovenije na domačem stadionu premagala Luko Koper s 3:1.

Po taktičnem uvodnem delu tekme, so Novogoričani do vodstva prišli v 37. minuti, ko je po kotu zadel Luka Majcen.

V nadaljevanju tekme najprej zadetek mladega branilca Simoneja Napolija v 47. minuti, slabih deset minut pozneje pa je z razdalje mrežo gostov zatresel še Alessio Innocenti.

Koprčani so do edinega zadetka prišli v 64. minuti, ko je z bližine zadel Mitja Lotrič.

Gorica ima tako lepo prednost pred povratno tekmo, ki bo prihodnjo sredo ob 17.30 na Bonifiki.

Na četrtem srečanju je to tretja zmaga za novega trenerja belo-modrih Mirana Srebrniča.

ND Gorica : FC Luka Koper 3:1 (1:0)

ND Gorica: Simčič, Vanin, Enow, Jogan, Napoli, Innocenti (Džuzdanović), Žigon, Johnson, Arčon (Širok), Majcen (Vetrih), Henty.

Klop: Štrukelj, Kavčič, Pasqualini, Makinwa