Belo-modri na trening tekmi v Trstu zabili šest golov

Nova Gorica, 04.12.2014

Generalka pred zadnjo tekmo v prvenstvu je uspela

V sredinem večeru so igralci ND Gorice v Trstu odigrali trening tekmo z italijanskim nižjeligašem San Luigi Calcio, ki v promocijski ligi Furlanije Julijske Krajine zaseda visoko drugo mesto in je po 13. tekmah še brez poraza.

Belo-modri so bili precej boljši tekmec in slavili s končnih 6:0. Zadetek v prvem polčasu je dosegel Nigerijec Marshal Mfon Johnson, v drugem pa so bili uspešni še: Amarachi Osuji, Solomon Enow, Simone Napoli, Amedej Vetrih in Sandi Arčon.

Tekma je služila kot priprava na nedeljsko gostovanje v Novem mestu, ki bo za Novogoričane zadnja preizkušnja v letu 2014.

Trening tekma, Trst

A.S.D. SAN LUIGI CALCIO : ND GORICA 0:6 (0:1)

Strelci: 0:1 Johnson, 0:2 Osuji, 0:3 Enow, 0:4 Napoli, 0:5 Vetrih, 0:6 Arčon.

ND Gorica - 1. polčas: Gallinetta, Vanin, Pasqualini, Taider, Jakupović, Kavčič, Džuzdanovič, Johnson, Innocenti, Majcen, Eleke.

2. polčas: Golubovič, Širok, Enow, Kolenc, Napoli, Jogan, Vetrih, Humar, Osuji, Žigon, Arčon.