ND Gorica v trening tekmi do druge pripravljalne zmage

Nova Gorica, 31.01.2015

Belo-modri premagali Triglav z 2:0

ND Gorica je v sobotnem popoldnevu na umetni travi v Športnem parku odigrala svojo drugo trening tekmo v tem pripravljalnem obdobju.

Belo-modri so z zadetkoma Blessinga Elekeja in Luke Majcna v drugem polčasu slavili z 2:0 in tako vknjižili še drugo zmago.

Tekma se je sicer v uvodu odvijala s precej grobo igro, domači pa so jo začeli s preverjenimi močmi. Od novincev sta priložnost na klopi čakala vratar Grega Sorčan ter bočni igralec Alexander Caputo.

Kot rečeno, oba zadetka sta padla v drugem polčasu, ko je bilo na obeh straneh precej menjav. V 63. minuti je zadel Nigerijec Eleke, v 73. minuti pa Luka Majcen.

ND Gorica : NK Triglav Kranj 2:0 (0:0)

ND Gorica: Gallinetta, Širok, Napoli, Jogan, Pasqualini, Johnson, Innoccenti, Žigon, Džuzdanović, Majcen, Osuji.

Igrali so še: Sorčan, Caputo, Kavčič, Enow, Vetrih, Martinović, Eleke, Arčon.

Fotogalerijo s tekme si lahko ogledate na Uradni Facebook strani ND Gorica.