Deset zadetkov na trening tekmi znotraj ekipe

Nova Gorica, 18.02.2015

Pripravljalno obdobje v sklepni fazi

V sredinem popoldnevu se je strokovni štab belo-modrih odločil za skrajšano trening tekmo (polčas je trajal približno 35 minut), na kateri je padlo 10 zadetkov.

Za zmagovalno ekipo, ki je slavila s 6:4, je bil dvakrat uspešen Osuji, po enkrat pa Palumbo, Džuzdanović, Ferri in Eleke. Pri poražencih je trikrat zadel Makinwa, enkrat pa Di Cecco.

Zmagovalci so zaigrali v naslednji postavi: Gallinetta, Pasqualini, Napoli, Palumbo, Caputo, Taider, Vetrih, Martinović, Džuzdanović, Eleke in Osuji.

Poraženci pa so nastopili v postavi: Sorčan, Širok, Boccaccini, Kavčič, Vanin, Johnson, Innocenti, Arčon, Žigon, Ferri in Makinwa.

V drugem delu igre so sledile nekatere zamenjave v obeh ekipah, nastopili pa so tudi Hlede, Di Cecco in Slivka.

Zaradi poškodbe gležnja ni zaigral Luka Majcen, ki bo nekaj časa počival. Vsi upamo na čimprejšnji povratek napadalca.