Gorica še četrtič letos klonila proti Domžalam

Nova Gorica, 18.04.2015

Belo-modri so povedli, a prednosti niso uspeli zadržati

Novogoriški nogometaši se z gostovanja v Domžalah vračajo praznih rok. V 23. minuti tekme je na razmočenem igrišču po napaki domačega branilca in vratarja Dejan Žigon Gorico popeljal do prednosti. To je bil peti zadetek Žigona letos.

Le nekaj trenutkov zatem pa je po slabem posredovanju gostujoče obrambe do žoge pred vratarjem Gallinetto prišel Slobodan Vuk in izenačil na 1:1.

V drugem polčasu sprva kar trije streli za Gorico, toda vsi so bili nenatančni. Med drugimi sta poskusila tudi Žigon in Dino Martinovič.

V 63. minuti je strelec prvega domačega gola Vuk zadel še drugič.

Deset minut zatem so belo-modri ostali brez izključenega branilca Alexandra Caputa, kar jim je otežilo lov za pozitivnim izidom.

Končni rezultat je v sodnikovem dodatku postavil Matej Podlogar.

NK Domžale : ND Gorica 3:1 (1:1)

Športni park, sodniki: Vinčić, Ul (oba Maribor) in Benc (Rače).

Strelci: 0:1 Žigon (24.), 1:1 Vuk (28.), 2:1 Vuk (63.), 3:1 Podlogar (89.).

NK Domžale: Vidmar, Trajkovski, Horić, Korun, Skubic, Morel, Zec, Šišić (od 46. Črnic), Ožbolt (od 63. Horvat), Požeg Vancaš, Vuk (od 86. Podlogar).

ND Gorica: Gallinetta, Vetrih, Širok, Žigon, Palumbo, Eleke (od 85. Johnson), Napoli, Pasqualini, Martinović, Caputo, Slivka (od 69. Ruggiero).

Rumena kartona: Požeg Vancaš; Eleke.

Rdeči karton: Caputo (72.).