Nogometna šola: U-15 začel z remijem

Nova Gorica, 23.08.2015

1. krog U-15: Gorica remizirala s Triglavom

V soboto se je po mladinski in kadetski prvi ligi pričela še sezona v tekmovanju 1. lige – zahod za selekcijo U-15.

ND Gorica je svoj prvi nastop zabeležila v domačem Športnem parku proti ekipi NOGA Triglav.

Domača enajsterica je tekmo začelo odlično. Že v 3. minuti je bil namreč uspešen Mark Brešan. Toda pripetilo se je, kot da bi domače fante zgodnje vodstvo uspavalo.

V nadaljevanju jim ni šlo tako dobro od nog. Kranjčani so namreč že v 12. minuti rezultat izenačili. Strelec je bil Stanković. V 34. minuti pa je Tine Jagodic zadel za vodstvo gostov.

Novogoričani so v drugem polčasu vendarle strnili vrste. V 59. minuti je Nik Bučinel izenačil na 2:2. Le nekaj trenutkov zatem pa izjemna priložnost za vnovično prednost Gorice.

Mirko Mutavčič je zgrešil strel z 11 metrov. Ob tem pa je gostujoči branilec Jan Bogataj prejel drugi rumeni karton.

Domačim, kljub številčni prednosti, ni uspelo več premagati gostujočega vratarja.

Tako so prvenstvo pričeli z remijem, igra pa daje spodbudo za naprej.