Vpogled v nogometno šolo

Nova Gorica, 13.11.2015

Poraza za mladince in kadete, zmaga U-15

MLADINCI

Preteklo soboto 7. novembra so mladinci Gorice v 15. krogu 1. SML v Domžalah klonili proti tamkajšnjim vrstnikom z 0:1.

Prvi del igre je minil v izenačeni igri in brez zadetkov.

V nadaljevanju pa je domačim v 69. minuti uspelo zadeti. Strelec je bil Jan Repas. Gostujoča klop je takoj reagirala in v igro poslala dva sveža obraza. Vstopila sta Jaka Kuraj in Rok Podvršček, a izida belo-modrim ni uspelo preobrniti.

Prejeli so tri rumene kartone, in sicer Andraž Kenda, Vili Komel in Adrian Rrahmani.

Naslednja tekma

17. krog, 21.11.2015, 14.00, Stadion v Renčah – ND Gorica : NOGA Triglav

KADETI

Kadeti so v Domžalah klonili z 2:5. Ob polčasu je bilo 1:3.

Domžalčani so do določilne prednosti prišli v prvem delu, med 25. in 33. minuto. Dosegli so kar tri gole, zadnjega z bele točke. Za Novogoričane je bil že v 35. minuti uspešen Žiga Bizjak. Zadel je z 11-metrovke.

V 42. minuti so domači povišali na 4:1, že v naslednjem napadu pa je Žiga Bizjak znižal za 4:2. Gostje so opravili dve menjavi, rumeni karton je dobil Dani Perše. Domžale so končni izid tekme postavile v 75. minuti tekme.

17. krog, 21.11.2015, 12.00, Stadion v Renčah – ND Gorica : NOGA Triglav

U-15 ZAHOD

V preteklem krogu prvenstva U-15 zahod je 7. novembra v Športnem parku Gorica z 1:0 ugnala Luko Koper.

Tekmo je z golom v 14. minuti odločil domači napadalec Mark Brešan. Na dvoboju je porumenel Luka Bilič, Gorica pa je na sredini drugega dela igre opravila tri menjave.

Nedelja, 15.11.2015 ob 14.00, Nova Gorica, umetna trava  - ND Gorica : NK Domžale