Minimalna zmaga nad sosedi iz Mirna

Nova Gorica, 23.03.2016

Že 26. trening tekma ND Gorice v letošnji sezoni. V soboto gostovanje v Veroni.

V torkovem popoldnevu je na stadionu v Športnem parku ND Gorica odigrala trening tekmo. Belo-modri so z 2:1 premagali sosednjo ND Adrio iz Mirna, sicer članico 3. SNL - zahod.

Novogoričani so nastopili z nogometaši, ki so v zadnjem obdobju igrali manj ter nekaterimi mladinci.

Oba zadetka za domače je dosegel mladi Nigerijec Bede Amarachi Osuji. Prvič je bil uspešen v 22. minuti, ko mu je uspel izjemen zadetek, drugič pa v 50. minuti tekme. Za goste iz Mirna je v 71. minuti gol prispeval Luka Jerkič.

Sedaj so tri dni na vrsti treningi, kot že objavljeno, pa v soboto ND Gorico čaka prestižna pripravljalna tekma. Nasprotnik je član Serie A FC Hellas Verona. Tekma bo v Veroni.

Sicer je bila tekma z Adrio že 26. trening tekma v letošnji sezoni. Podatke o vseh lahko spremljate na posebni podstrani v rubriki Tekmovanja.

ND Gorica : ND Adria Miren 2:1 (1:0)

Strelci: Osuji 22., 50.; Jerkič 71.

ND Gorica: Štrukelj, Curk, T. Kavčič, Boben, Celcer, Osuji, Humar, Grudina, Martinovič, Arčon, Nunič.

V drugem delu so nastopili še: Lipičar, M. Kavčič, Kompara, Žižek, Bužinel, Kotnik, Johnson, Kolenc, Klančič, Marinič.