Vpogled v nogometno šolo

Nova Gorica, 31.10.2016

V 12. krogu mladinskega prvenstva druga zaporedna zmaga Gorice. V Športnem parku je s 3:0 padel VOC Celje.

Znova je bil izjemno razpoložen Žan Leban. Ta napadalec je zadel za vodstvo v 39. minuti srečanja, ter v 63. minuti z bele točke postavil končni izid.

Vmes je za 2:0 zadel še Rok Bužinel, ki je ob Janu Štruklju prejel tudi rumeni karton.

Novogoričani po dveh zadnjih zmagah lažje pričakujejo še dve zaključni tekmi to jesen.

Pri kadetih pa je Gorica klonila z 1:3. Celje je dva gola doseglo že v prvem polčasu. V 48. minuti je na 1:2 znižal Mark Brešan, a ni bilo dovolj.

Novogoričani so v ligi U-15 zahod v okviru 12. kroga gostovali pri Krki v Novem mestu. Končni rezultat je bil 1:1.

Domačini so sicer povedli v 14. minuti srečanja. Uspešen je bil Anže Perpar. V prvem delu so igrali boljše in nič ni kazalo na vrnitev gostov. Toda Gorica je po odmoru zaigrala boljše. Tako je v  57. minuti prek Mihe Žejna prišla do izenačenja.

Moštvi sta izenačeni tudi na lestvici, domači pa so na dvoboju prejeli dva opomina, gostje nobenega.