Gorica premagala tudi Celje

Nova Gorica, 04.02.2017

ND Gorica je odigrala še svojo tretjo trening tekmo v tednu dni. Tudi tokrat so Novogoričani zmagali, saj so bili v Umagu s 3:1 boljši od Celja.

V deževnem vremenu so v 9. minuti preko Požega Vancaša sicer povedli Celjani, a je prednost izničil Osuji Bede Amarachi v 34. minuti. Celje je bilo boljše v uvodu tekme, v nadaljevanju pa beležimo zelo solidno predstavo Gorice.

Le pet minut pozneje je Kous zatresel lastno mrežo.

Končni rezultat je v 76. minuti z natančnim strelom z glavo postavil branilec Matija Boben. To je bil njegov prvi zadetek za Gorico.

Vsi so odigrali po en polčas, z izjemo Leona Mariniča, ki je na zelenici preživel vseh 90 minut.

ND Gorica : NK Celje 3:1 (2:1)

ND Gorica: Sorčan, Škarabot, Gregorič, Burgič, Kolenc, Osuji, Kapič, Žigon, T. Kavčič, Jogan, Marinič.

Igrali so še: Štrukelj, Curk, Boben, Tarik, Celcer, Nagode, Humar, Grudina, Arčon, Edafe.