Sorčan, Humar in Nagode na reprezentančnih akcijah

Nova Gorica, 11.06.2017

Ta konec tedna sta bili aktivni tako članska kot mlada reprezentanca Slovenije.

Člani so v Stožicah v kvalifikacijah za SP v Rusiji prihodnje leto z 2:0 premagali Malto. Član reprezentance je tudi igralec ND Gorice Grega Sorčan. Naš izjemni vratar je soigralce spremljal s klopi.

Mlada reprezentanca pa se je merila na mednarodnem turnirju Valerija Lobanovskega v Kijevu. Slovenija je sprva klonila proti Finski z 0:1, nato pa še proti Črni Gori. Člana reprezentance sta tudi igralca ND Gorice Jan Humar in Tilen Nagode.

Naši igralci so se najprej pomerili s Finci in izgubili v zadnjem napadu na tekmi. Jan Humar je začel v prvi postavi in odigral 78 minut. Tilen Nagode pa je v igro vstopil v 57. minuti.

Slovenci so na tekmi za tretje mesto proti Črnogorcem izgubili z 2:3. Za naše sta zadela Alen Ožbolt v 73. minuti in Tilen Nagode v 86. minuti. Nagode je v igro vstopil v drugem polčasu, medtem ko je Jan Humar odigral ves prvi polčas in v drugem svoje mesto prepustil soigralcu Ožbeju Kuharju.