Visoka zmaga nad Grosupeljčani

Nova Gorica, 01.02.2018

V sredinem popoldnevu je ekipa Mirana Srebrniča odigrala naslednjo v nizu številnih trening tekem v obdobju priprav na spomladanski del sezone. V četrtem srečanju zapovrstjo so Novogoričani prišli do zmage s 4:0 proti ekipi NK Brinje-Grosuplje.

Na umetni travi v Športnem parku so bili domačini v prvem polčasu strelsko izjemno razpoloženi, v nadaljevanju pa nismo videli zadetkov.

Mrežo gostov je načel mladi zvezni igralec Leon Marinič v 12. minuti dvoboja. Kmalu zatem so belo-modri svojo premoč in kombinatorno igro kronali še z dvema zadetkoma. Uspešna sta bila Dejan Žigon ter Andrija Filipović.

Visoko vodstvo je vsaj nekoliko vplivalo na potek nadaljnjih minut. Domačini so uigravali različne koncepte na terenu in do četrtega zadetka prišli v 36. minuti po eksekuciji Amarachija Osujia.

Priložnost za igro je dobilo kar 22 nogometašev.

Naslednji dvoboj bo prav tako v mestu vrtnic, kamor v soboto prihaja NK Kalcer Radomlje.

ND Gorica : NK Brinje – Grosuplje 4:0 (4:0)

Strelci: Marinič (12.), Žigon (14.), Filipović (16.) in Osuji (36.).

ND Gorica: Likar, Gregorič, Tomiček, Lipušček, Škarabot, Tešija, Šantek, Osuji, Marinič, Žigon, Filipović.

V drugem delu so igrali še: Bičić, Curk, Kavčič, Lipušček, Celcer, Humar, Bužinel, Nagode, Gulič, Smajlagič, Edafe.