Zmaga nad poreškim Jadranom

Nova Gorica, 07.02.2018

Belo-modra odprava se je v ponedeljek zvečer podala na krajše priprave v Poreč. V Istri je Gorica v torkovem popoldnevu odigrala trening srečanje z domačim tretjeligašem Jadranom. Druga tekma jo čaka v sredo ob 15. uri, ko bo tekmec druga ekipa Osijeka.

Novogoričani so proti Jadranu nastopili v zelo kombinirani postavi. Povedli so v 26. minuti, ko je bil s strelom iz precejšnje razdalje uspešen novinec Matej Šantek.

V drugem delu igre je Donatus Edafe deset minut pred koncem iz bližine povišal na 2:0, domačini pa so le nekaj trenutkov pozneje znižali in postavili končni rezultat dvoboja.

Priložnost za igro je dobilo 11 nogometašev, preostali bodo na svoj račun prišli proti Osijeku.

PRIČENJAMO V NEDELJO, 25. FEBRUARJA V KRŠKEM

Naj dodamo, da je znan razpored prve in druge tekme v spomladanskem delu sezone Prve lige TS. ND Gorica pričenja v nedeljo, 25. februarja ob 13. uri v Krškem.

Prva domača tekma bo v nedeljo, 4. marca ob 16.55, ko v Športni park prihaja ljubljanska Olimpija.

ND Gorica : NK Jadran Poreč 2:1 (1:0)

Strelca za Gorico: Šantek (26)., Edafe (80).

ND Gorica: Likar, Celcer, Jogan, Tomiček, Curk, Šantek, Tešija, Džuzdanović, Bužinel, Gulič, Edafe.

Na klopi: Štrukelj, Lipušček, Grudina in Nagode.