Uspešen petkov test s Triglavom

Nova Gorica, 23.03.2018

V Novi Gorici sta prost vikend zaradi reprezentančne pavze ND Gorica in kranjski Triglav namenila pripravljalnemu srečanju.

Novogoričani so slavili z 2:1, zadetka pa sta dosegla Leon Marinič in Donatus Edafe. Za goste je bil uspešen Dejan Robnik.

Prvi zadetek so domači zabili v 25. minuti, ko je Marinič izkoristil podajo Roka Bužinela. Le nekaj trenutkov zatem je Marko Tešija lepo podal do Mirana Burgiča, vendar je bil gostujoči vratar na mestu.

V nadaljevanju se je v 50. minuti s podajo izkazal Burgič, Donatus Edafe pa je zadel za 2:0. Toda gostje so že v 55. minuti prek Robnika znižali izid.

Nekajkrat sta se z obrambama izkazala Grega Sorčan, ki se je vrnil med vratnici in Uroš Likar, dvakrat pa je bil pred vrati gostov nevaren Amel Džuzdanović. Svoje prve minute po dolgotrajni poškodbi hrbtenice pa je dočakal tudi vezist Jaka Kolenc.