Nogometna šola: zmaga za mladince, remi kadetov

Nova Gorica, 17.08.2015

Ekipa U-15 v soboto ob 17.30 doma proti NOGA Triglavu

Mladinska ekipa ND Gorice je odigrala svojo drugo prvenstveno tekmo. V Športnem parku je bila v nedeljo boljša od Rudarja iz Velenja kar s 4:0.

Novogoričani so povedli v 38. minuti srečanja, ko je bil uspešen Leon Marinič. To je bil tudi izid polčasa.

V nadaljevanju najprej zadetek Ambroža Klančiča. Tekla je 57. minuta. Petnajst minut pozneje je bil uspešen Jaša Leban Rijavec, v 80. minuti pa je s svojim drugim zadetkom na tekmi Leon Marinič postavil končni rezultat. Omeniti velja, da so domačini tekmo zaključili brez porumenelih nogometašev, gostje pa so prejeli tri opomine.

Naslednjo tekmo ND Gorica igra v petek, 28. avgusta ob 18.00 in sicer proti NK Interblocku na igrišču na Ježici v Ljubljani.

Kadeti ND Gorice so se prav tako v nedeljo doma pomerili z Rudarjem. Srečanje se je zaključilo z 0:0, pri belo-modrih pa sta dva nogometaša prejela rumena kartona, in sicer Erik Pavletič in Petja Majcen.

Tudi kadeti bodo 28. avgusta gostovali na Ježici pri Interblocku. Srečanje se bo pričelo ob 16.00.

Ekipa U-15 svoje prvenstvo pričenja v soboto, 22. avgusta. ND Gorica se bo ob 17.30 na umetni travi v Športnem parku pomerila z ekipo NOGA Triglav.