Pogled v mlajše selekcije

Nova Gorica, 26.08.2015

U-15 se veseli prve zmage; uspeh v Idriji s 4:0; v nedeljo doma z Interblockom

Ekipa ND Gorice U-15 je v sredo, 26. avgusta, v prvi ligi zahodnega dela prvenstva dosegla prvo zmago.

Varovanci trenerja Sergija Hledeta so v Idriji pred nekaj manj kot stotimi gledalci premagali ekipo Idrije Tolmina s 4:0. To je bila tekma 3. kroga prvenstva.

Novogoričani so povedli v 31. minuti srečanja prek zveznega igralca Marka Brešana. Kljub vodstvu se belo-modri niso potegnili na svojo polovico.

Že v uvodu drugega polčasa je isti nogometaš z enajstmetrovke zadel za dvojno prednost. To pa še ni bil končni izid.

V 58. in 68. minuti srečanja je dvakrat domačo mrežo zatresel še branilec Galliano Križaj.

Pri gostujoči ekipi je poleg prve enajsterice zaigralo še pet nogometašev s klopi. Rumena kartona sta v drugem polčasu prejela Nik Bučinel in Timotej Fornazarič.

Naslednjo tekmo ekipa U-15 igra že v nedeljo. V Športnem parku – na umetni travi gosti ekipo NK Interblocka iz Ljubljane. Srečanje se prične ob 17.30.