Nogometna šola: poraz za U-15

Nova Gorica, 03.09.2015

ND Gorica (U-15) klonila v Domžalah z 1:3

V sredinem popoldnevu (tekma se je začela ob 17.30 uri) so nogometaši Gorice U-15 zabeležili drugi zaporedni poraz.

V zaostali tekmi 1. kroga so na gostovanju v Domžalah (srečanje je potekalo v Športnem parku na umetni travi) klonili z 1:3.

Maloštevilni gledalci so lahko videli silovit začetek domačih. Že v 7. minuti je bil natančen Ivan Makovec. Sledilo je četrt ure enakovredne predstave, nakar so v 22. minuti domači povedli z 2:0. Uspešen je bil mladi domači napadalec Tian Pantelić.

Trener vodilne ekipe se je odločil tudi za tri zamenjave, to pa Domžalčanov ni zmedlo. V 46. minuti je Anže Šparovec povišal na 3:0. Po visokem zaostanku so nekoliko boljše zaigrali tudi Novogoričani. V 56. minuti je Blaž Košuta znižal izid.

Kaj več pa belo-modrim ni uspelo. Edini rumeni karton na tekmi si je na sredini drugega polčasa prislužil Novogoričan Gašper Torkar.

PESTER VIKEND

Ta konec tedna se nam obeta pester spored tekem nogometne šole:

U-15: 5. krog, sobota 5.9. ob 16.00, ŠC Jama, Ljubljana Bežigrad – NK Olimpija : ND Gorica

Kadeti: 5. krog, sobota 5.9. ob 14.00, Športni park Nova Gorica, umetna trava – ND Gorica : NK Olimpija

Mladinci: 5. krog, sobota 5.9. ob 16.00, Športni park Nova Gorica, umetna trava – ND Gorica : NK Olimpija