Domači remi z Ankaranom

Nova Gorica, 10.02.2016

Trener Srebrnič ni bil ravno zadovoljen z igro svojega moštva

ND Gorica je v sredinem popoldnevu odigrala svojo naslednjo (že deveto) trening tekmo v tem pripravljalnem obdobju.

V Športnem parku so se belo-modri proti ekipi NK Ankaran Hrvatini razšli s 3:3.

V prvem polčasu medla prestava domačih. Gostje so namreč z zadetkoma Gajška in Vekića prišli do dvojne prednosti, nakar je pred odhodom na odmor po kotu in odbiti žogi zadel Tilen Nagode.

V nadaljevanju boljša igra Gorice. Najprej je Tine Kavčič izenačil na 2:2. Za Gorico je nastopil tudi Mitja Lotrič, stari znanec slovenskih zelenic, ki se mudi na preizkušnji. Zadel je okvir vrat.

Gostje so ob koncu prišli do prednosti z 2:3 (znova je zadel Vekić), a je Dino Martinović v zadnji minuti po lepi ekipni akciji izenačil.

Omeniti velja poškodbo gležnja Sandija Arčona. Kako resna je, še ni znano.

Igralci, ki niso bili v kadru, so imeli popoldanski trening.

Trener Miran Srebrnič je tekmo ocenil: ''Prvi polčas smo odigrali slabo. Že pristop ni bil pravi, kar se nam je maščevalo. Drugi del je bil boljši. Bile so še napake, saj smo puščali preveč prostora. Tudi današnja tekma je pokazala, da nas čaka še veliko dela. Lahko dodam, da smo v končnih dogovorih z novim nogometašem Rifetom Kapićem. Upam, da se bo v naslednjih dneh vse uredilo.''

ND Gorica : NK Ankaran Hrvatini 3:3 (1:2)

Strelci za Gorico: Nagode 40., T. Kavčič 60., Martinović 90.

ND Gorica: Sorčan, Gregorič, Jogan, T. Kavčič, Škarabot, Kolenc, Kapić, Martinović, Arčon, Burgič, Nagode.

V 2. polčasu so zaigrali še: Lipičar, Lotrič, Kotnik in Grudina.