V Ajdovščini visoka zmaga Gorice

Nova Gorica, 13.02.2016

Dva zadetka Marka Nuniča. Po enkrat so bili uspešni Jan Humar, Amarachi Osuji ter Andrej Kotnik

Skou_Go.jpgND Gorica je v tem pripravljalnem obdobju odigrala že svojo deseto trening tekmo.

Na mestnem stadionu v Ajdovščini se je srečala z domačo ekipo Škou, ki je trenutno vodilno moštvo 3. SNL – zahod.

Belo-modri so slavili s 5:1. V prvem polčasu je bil uspešen Jan Humar, tudi novopečeni slovenski reprezentant U-21. Zadel je v 25. minuti.

V nadaljevanju štirje goli Gorice in eden domačinov. Za Ajdovce je s prostega udarca v 52. minuti izenačil Valdrin Kadrija.

Za Novogoričane so nato zadeli: Marko Nunič v 63. in 74. minuti, Osuji Amarachi v 71. minuti, končni izid pa je postavil Andrej Kotnik v 82. minuti.

Trener ND Gorice Miran Srebrnič je po srečanju posebej za nd-gorica.com komentiral: ''S predstavo sem zadovoljen. Čaka nas še nekaj dela v fazi obrambe, kjer smo si privoščili nekaj tehničnih napak. Imeli smo veliko priložnosti. Pet smo jih izkoristili. Proti strnjeni obrambi nasprotnika to ni lahko. Vidi se, da imamo nekoliko več svežine. Verjamem, da bomo iz tekme v tekmo boljši.''

Škou Ajdovščina : ND Gorica 1:5 (0:1)

Strelci: Kadrija 52.; Humar 25., Nunić 63. in 74., Osuji 71., Kotnik 82.

ND Gorica: Štrukelj, Curk, Mevlja, Boben, Celcer, Johnson, Humar, Osuji, Kotnik, Nunič, Burgič. V nadaljevanju je zaigral še Nagode.

Naj dodamo, da bo Sandi Arčon zaradi poškodbe odsoten približno mesec dni.