Vpogled v mlajše selekcije

Nova Gorica, 27.03.2016

Ekupa U-15 do remija v Ajdovščini

Na ŠRC Policah v Ajdovščini je v ligi U-15 zahod v sobotnem dopoldnevu potekal sosedski derbi med ekipo Ajdovščina-Vipava in ND Gorica. Zaključilo se je z 2:2.

Že prvi polčas je bil povsem izenačen. Najprej je za domače zadel Likar. Toda Novogoričani so le deset minut zatem izenačili. Uspešen je bil Luka Bilić. Že v prvem delu igre je pri Gorici moral z igrišča Benedetič, zamenjal ga je Galliano Križaj.

V drugem polčasu takoj zadetek Kočevarja za domače. Toda Gorica je znova pokazala karakter in uspela izenačili. V 52. minuti je bil uspešen rezervist Križaj, ki je tako postavil končni izid tekme.

Srečanje se je v nadaljevanju povsem razživelo. Če v prvem delu igre nismo videli rumenih kartonov, jih je sodnik v drugem delu podelil kar pet. Tri so prejeli domači, dva pa gostje.