Sorčan začel tekmo

Nova Gorica, 25.01.2019

Grega Sorčan je tekmo slovenske B reprezentance proti izbrani vrsti Kitajske do 25 let začel v prvi postavi.

B reprezentanca Slovenije, sestavljena večinoma iz igralcev, ki nastopajo v Prvi ligi Telekom Slovenije, se je v španski Marbelli na prijateljski tekmi pomerila s kitajskimi reprezentanti mlajšimi od 25 let. Srečanje se je zaključilo z neodločenim rezultatom 2:2.

Mladi vratar plavo-belih je prijateljsko tekmo začel v vratih, ob polčasu pa je bil zamenjan. Prejel je en zadetek, in sicer ko je v 32. minuti po podaji iz kota prišlo do zmede v slovenski obrambi.

Slovenija : Kitajska U25 2:2 (1:1)

Prizorišče: Marbella (ŠPA)

Strelci: 1:0 Zahović (25.), 1:1 L. Shuai (32.), 2:1 Vombergar (54.), 2:2 Sheng (61.).

Slovenija: Sorčan (od 46. Vidmar), Klinar (od 80. Klemenčič), Sikošek (od 80. Šturm), Korun (od 80. Sirk), Delamea Mlinar (od 80. Dobrovoljc), Dervišević (od 80. Petrovič), Vetrih (od 46. Vrhovec), Hotić (od 75. Črnic), Požeg Vancaš (od 62. Gnezda Čerin), Zahović (od 62. Lazarević), Vombergar (od 62. Mlakar). Selektor: Matjaž Kek

Besedilo: Kristjan Pahor