Remi in poraz ob otvoritvi stadiona v Ajdovščini

Nova Gorica, 05.09.2010

S Koprom brez golov, s Primorjem poraz

V nedeljskem popoldnevu je bilo v Ajdovščini odprtje novega nogometnega stadiona. V ta namen se je med tremi primorskimi prvoligaši Primorjem, Hitom Gorico in Luko Koprom odvijal prijateljski turnir.

Novogoričani so na uvodni tekmi z 0:2 klonili proti domačemu Primorju. Številni gledalci so prvi gol domačih videli že v peti minuti, drugega pa v trideseti.

Na drugem srečanju sta se pomerila Primorje in Luka Koper. Tudi tedaj so bili z 2:0 uspešnejši Ajdovci. Zadnjo tekmo pa sta odigrali Hit Gorica in Luka Koper. Zaključila se je brez zadetkov.

Vsako srečanje je trajalo 35 minut, belo-modri pa so nastopili brez mladih reprezentantov Etiena Velikonje, Gregorja Balažica in Mihe Mevlja ter brez nekaterih poškodovanih igralcev.