Na prvi trening tekmi remi

Nova Gorica, 27.06.2015

NK Triglav Kranj : ND Gorica 1:1

Novogoriški nogometaši so po le nekaj dneh priprav že odigrali prvo trening tekmo v tem obdobju.

V Kranju so se pomerili z drugoligašem NK Triglavom. Srečanje se je zaključilo z 1:1, zaradi naliva pa je bilo odigrano na umetni travi.

Kranjčani so povedli v 58. minuti, ko je zadel Siniša Borenović. Le pet minut zatem je izenačil Amedej Vetrih, ki je v igro vstopil v drugem polčasu.

Strateg ND Gorice Miran Srebrnič je na teren poslal veliko število igralcev, tudi nekatere, ki so na preizkušnji.

Belo-modri imajo prosto nedeljo, v prihodnjem tednu pa jih čakata dve novi tekmi. Že v sredo gostujejo na avstrijskem Koroškem v Bilčovsu (Ludmannsdorf), kjer bodo ob 18.30 igrali proti klubu SK Austria Klagenfurt iz Celovca.