Visoka zmaga nad Šenčurjem

Nova Gorica, 08.07.2015

ND Gorica : NK Šenčur 4:1

ND Gorica je na peti trening tekmi med poletnimi pripravami dosegla zmago s 4:1. V Športnem parku je bila boljša od drugoligaša Šenčurja.

Belo-modri so povedli v 20. minuti, ko je po sodelovanju z Elekejem zadel Dino Martinović. Le dve minuti pozneje je vodstvo domačih povišal Blessing Chibuike Eleke, ki je po preigravanju zadel prazno mrežo.

V 26. minuti je z bele točke zadel Amedej Vetrih. Še pred koncem polčasa je domači vratar Grega Sorčan ubranil strel gostom z 11 metrov.

V nadaljevanju sprva gol za Šenčur, ki je bil uspešen v 64. minuti. Tudi ta zadetek je padel po najstrožji kazni.

Končni izid je v 89. minuti postavil mladi Tilen Nagode, ki je zadel po podaji Sergia Aguera, Argentinca, ki je v Novi Gorici na preizkušnji.

To je bila predzadnja tekma ND Gorice med pripravami. Belo-modri bodo v soboto ob 17. uri igrali še proti NK Borac iz Banja Luke. Tekma bo v Zrečah.

ND Gorica : NK Šenčur 4:1 (3:0)

ND Gorica: Sorčan, Širok, Jogan, Celcer, Vetrih, T. Kavčič, Humar, Martinović, Eleke, Arčon, Džuzdanović.

Igrali so še: Štrukelj, Slavec, Kompara, Debenjak, Aguero, Nagode, Terziev.