Vpogled v nogometno šolo: dva poraza

Nova Gorica, 10.09.2015

Tako mladinci kot kadeti v 5. krogu prvenstva s Kranja praznih rok; v nedeljo v Novem mestu

V sredo, 9. septembra sta se mladinska in kadetska selekcija ND Gorica pomerili v Kranju s selekcijama NOGA Triglava.

MLADINCI

Mladinci so proti ekipi NOGA Trigrav klonili z 0:2. Tekma v okviru 5. kroga se je odvila in razvila v drugem polčasu. Prvi je minil brez pretresov in brez zadetkov.

V nadaljevanju pa najprej prvi gol Triglava. V 57. minuti je bil uspešen Tom Žurga. Gostujoča klop je reagirala in v igro poslala okrepitev Jašo Lebana Rijavca. Toda izid se ni spremenil v korist belo-modrih.

V 78. minuti je Triglav prek Gašperja Kukovca povedel z 2:0. Pri gostih je porumenel Matija Kavčič, kmalu zatem pa so sledile še nekatere zamenjave v taboru Gorice.

Goričani pa so zaradi rdečega kartona Leona Maxija Žižka tekmo zaključili z desetimi možmi na igrišču.

To je bil že tretji poraz Gorice.

Naslednjo tekmo Novogoričani igrajo v nedeljo, 13.9. v Novem mestu ob 16.00.

KADETI

Tudi kadeti so se iz Kranja vrnili s porazom. V sredo se pred nekaj desetimi gledalci na umetni travi niso znašli. Kranjčani so povedli v 31. minuti, ko je zadel Qendrim Hasanaj. V 43. minuti je Žan Rogelj povedel domače do prednosti z 2:0.

Tudi v nadaljevanju se, kljub petim menjavam, ni izšlo. V 51. minuti je Hasanaj povišal na 3:0, končni izid pa je postavil Robert Dimitrov v 75. minuti.

Opominjanih igralcev pri Gorici ni bilo. Moštvo je zabeležilo svoj drugi poraz.

Tudi kadeti v nedeljo gostujejo v Novem mestu. Tekma se prične ob 14.00.