Vpogled v nogometno šolo: poraz U-15

Nova Gorica, 13.09.2015

U-15 z domačim porazom proti Ajdovcem in Vipavcem

Selekcija ND Gorice U-15 je v soboto na domačem igrišču v Športnem parku doživela nepričakovan poraz. V 6. krogu prvenstva je z 1:2 klonila proti selekciji Ajdovščina-Vipava.

Pred več kot 100 gledalci je prvi polčas minil v enakovredni predstavi in brez zadetkov. Ti so vsi padli v nadaljevanju tekme. Najprej je v 47. minuti goste v vodstvo popeljal Tine Kočevar. Tin Gašper Jović je 15 minut pozneje gostom zagotovil dvojno prednost. To je bil precej boleč udarec za domačo vrsto, saj tega ni pričakovala.

Po nekatrih menjavah so Novogoričani zaigrali na vse ali nič. Že šest minut pozneje je Timoteju Fornazariču uspelo znižati zaostanek, a več kot to do konca srečanja domačim ni uspelo doseči.

V domači ekipi je bil opominjan Galliano Križaj, medtem ko so gostje igrali bolj ostro in trdo ter prejeli tri rumene kartone.

Naslednjo tekmo Novogoričani igrajo v Novem mestu proti Krki, in sicer 20. septembra ob 16.00 uri.