Konec jeseni za mladince in kadete

Nova Gorica, 11.12.2015

Obe selekciji sta se poslovili z zmago nad Interblockom

MLADINCI

ND Gorica je z zmago z 2:1 proti Interblocku zaključila jesenski del prvenstva. Mladinci Gorice so se tokrat nasprotniku zoperstavili v bližnjih Renčah.

Gostje so povedli že v prvem resnem napadu, saj je bil uspešen Pušnik. Sicer so bili Ljubljančani zelo grobi v igri. Skozi celotno srečanje so si priigrali kar sedem rumenih kartonov.

Kljub temu je Gorici uspel preobrat. Zanj je zaslužen Leon Marinič. Ta je najprej zadel v 24. minuti, zatem pa še v 28., ko je uspešno izvedel enajstmetrovko.

V drugem polčasu nismo videli zadetkov. Domači so sicer opravili dve menjavi, gostje pa kar štiri, a jih to ni pripeljalo do tako želene točke.

KADETI

Kadeti so se, prav tako kot mladinci, z Interblockom udarili v Renčah. Srečanje se je zaključilo z 2:0 za belo-modre.

Zgoden pričetek tekme (pričela se je že ob 11.00 uri) je na tribune renškega stadiona privabil nekaj deset gledalcev.

Domači so hitro povedli, saj je v 4. minuti zadel Žiga Bizjak. Tekma se je nato nekoliko umirila, potekala je v športnem duhu.

V nadaljevanju pa, prav tako kot v prvem delu, zgoden zadetek belo-modrih. Tudi tokrat je bil uspešen Bizjak in, kot se je izkazalo, postavil tudi končni izid.

Tako mladinci kot kadeti odhajajo na zaslužen odmor. Prvenstvo se nadaljuje v začetku marca 2016.