Na prvi pripravljalni tekmi neuspešno

Nova Gorica, 15.01.2020

Nogometaši Gorice so v sredo, 15. januarja, odigrali prvo pripravljalno srečanje v sklopu priprav na spomladanski del prvenstva. V Umagu so proti ekipi Budafoki MTE izgubili z rezultatom 2:1.

Večina dogajanja se je zgodila v drugem polčasu, saj sta v prvem mreži mirovali. Nogometaši Budafokija so v drugem delu tekme zabili dva zadetka z bele točke. Za plavo-bele je zadel Adis Hodžić.

Tekmo so v goriškem dresu začeli Likar, Pasariček, Paljk, Volarič, Kolenc, M. Kavčič, Jermol, T. Kavčič, Ortner, Osuji in Trivunović. V drugem polčasu so priložnost za igro dobili še Tomašković, Matič, Miljašević, Hodžić, Ljutić, Leban in Begič.

Med nogometaši, ki so nastopili na obračunu so bili tudi trije igralci, ki so na preizkušnji. To so že omenjeni Marc Ortner, Filip Tomašković in Luka Pasariček.