Brda boljša po izvajanju enajstmetrovk

Nova Gorica, 23.02.2020

Nogometaši ND Gorica so v nedeljo, 23. februarja, odigrali tekmo pokala MNZ. V Vipolžah so po izvajanju enajstmetrovk izgubili z ekipo Brd.

Borivoje Lučić je v začetno enajsterico postavil Marjanovića, Tomička, Hodžiča, M. Kavčiča, Bardanco, Kolenca, Jermola, Osujija, Volariča, Mariniča in Aliago.

V prvem polčasu na igrišču ni bilo večjih zanimivosti. Mreži sta mirovali in ob odhodu na odmor je bil rezultat izenačen.

Začetek drugega polčasa je spominjal na prvi del tekme, saj gledalci niso videli zadetkov. Za veselje plavo-belih je v 70. minuti poskrbel Volarič, ki je Gorico povedel v vodstvo.

Brici so se uspeli zbrati in v 84. minuti je Vodeb dosegel zadetek za izenačenje. Do konca srečanja se rezultat ni več spremenil, zato so o zmagovalcu odločale enajstmetrovke.

Loterija najstrožjih kazni je pripadla domačinom. S končnim rezultatom 6:5 so si priborili zmago.