Proti Beltincem do točke

Nova Gorica, 26.09.2021

V 9. krogu 2. slovenske nogometne lige sta se v novogoriškem Športnem parku pomerila Gorica in Beltinci, končni rezultat pa je bil neodločenih 1:1.

Na tekmi, kjer so posebno pozornost dobili Terror Boysi, goriška navijaška skupina, ki praznuje 30 let obstoja, so sicer do zgodnjega vodstva prišli gostje iz Prekmurja ter poskrbeli za hladen tuš v moštvu vrtnic.

V 6. minuti je bil natančen Aljaž Antolin, napadalec, ki je k Beltincem posojen iz Maribora.

Na odgovor Novogoričanov smo čakali približno deset minut. V 16. minuti je po podaji iz kota in strelu z roba kazenskega prostora ter pomočjo vratnice zadel kapetan Etien Velikonja. Rezultat se do konca obračuna ni več spremenil.

Naslednji izziv Gorico čaka v soboto, 2. oktobra, ko je na sporedu gostovanje v Dekanih.