Domači remi z Rudarjem

Nova Gorica, 20.02.2010

V sobotnem popoldnevu so igralci Hita Gorice na domačem igrišču v prijateljskem dvoboju remizirali z velenjskim Rudarjem z 1:1.

V prvem polčasu so bili na umetni travi igrišča v Športnem parku v slabem, deževnem vremenu boljši gostje, ki so ob odhodu na odmor vodili z 1:0. Trener David Peršič je srečanje pričel v postavi, ki jo pripravlja za pričetek državnega prvenstva.

V nadaljevanju so priložnost dobili tudi rezervni nogometaši, skupaj jih je v Športnem parku nastopilo devetnajst.

Do izenačenja so belo-modri prišli v drugem polčasu, ko je po lepi kombinaciji celotnega napadalnega dela ekipe zadel mladi Dino Martinovič. Žogo je pričakal nekje na robu kazenskega prostora ter jo zadel močno in natančno za končnih 1:1.

V prihodnjem tednu bodo belo-modri treninge posvetili pripravi na sobotno srečanje proti Celjanom. Od vremena pa bo odvisno ali bodo odigrali še kakšno pripravljalno srečanje.