Visoka zmaga nad SV Arnoldsteinom

Nova Gorica, 29.06.2010

Dvakrat sta zadela Etien Velikonja in Sandi Arčon

Priprave novogoriških nogometašev potekajo po programu. Poškodovanih ni, tako da lahko trener David Peršič na dopoldanskem in popoldanskem treningu v Kranjski Gori računa na celotno moštvo.

Sinoči so se belo-modri v drugi tekmi med pripravami na Gorenjskem zoperstavili avstrijskemu nižjeligašu SV Arnoldstein (Podklošter) in ga premagali s 6:0.

Po prvem polčasu je bil rezultat 2:0 za belo-modre, zadela pa sta Admir Kršič in Sandi Arčon. V nadaljevanju so štirikratni slovenski prvaki stopili na plin. Z drugim zadetkom Arčona, z dvema goloma Etiena Velikonje in z uspešnim strelom Ivana Brečevića so napolnili domačo mrežo.

Strokovno vodstvo moštva je v večjem delu srečanja priložnost ponudilo mladim igralcem, le v drugi polovici drugega polčasa so priložnost dobili izkušenejši.

Novogoričani bodo jutri ob 18.00 odigrali še tretje srečanje na Gorenjskem, in sicer proti Triglavu Gorenjska.