Šuler in Škarabot nastopila v UEFA Evropski ligi

Nova Gorica, 30.09.2010

Njun Gent je remiziral z Lillom

Potem ko v torek na igrišče v UEFA Ligi prvakov v dresu Auxerrja ni stopil Valter Birsa, je v četrtkovem večeru v evropskih pokalih uspelo nastopiti dvema nekdanjima članoma ND Gorica. Marko Šuler in Matija Škarabot sta za svoj klub belgijski KAA Gent odigrala celotno srečanje 2. kroga UEFA Evropske lige.

Belgijci, ki so prvo tekmo v tem tekmovanju proti Levskemu iz Sofije izgubili, so tokrat na domačem stadionu igrali neodločeno 1:1 proti francoskemu klubu LOSC Lille. Domači so povedli v 5. minuti srečanja, gostje pa so izenačili v 21. minuti.

Rezultat se do konca ni več spremenil, pri Gentu pa je v 65. minuti na igrišče stopil še tretji Slovenec Zlatan Ljubijankić, tako kot Marko Šuler igralec slovenske članske reprezentance.