Mladinci dosegli sedem zadetkov!

Nova Gorica, 14.03.2011

V sredo ob 15.00 v Biljah derbi ekip U-14

Novogoriški mladinci so v soboto kar s 7:2 (2:0) premagali Domžale. Že v peti minuti so gostje dosegli avtogol, na 2:0 pa je v 26. minuti povišal Zlatan Dedič. Po odmoru so za Hit Gorico zadeli še: Eljvir Nuriši (50.), Robi Jakovljevič (54.), Jan Dornik (76.), Alen Pavič (78.) ter Marko Rojc v 93. minuti. Z zmago so se belo-modri prebili na tretje mesto.

Kadeti so se proti Domžalčanom razšli brez golov. Trenutno zasedajo šesto mesto.

Naslednji srečanji ekipi igrata v nedeljo 20. marca v Celju proti moštvu Simer Šampion. Mladinci pričenjajo ob 13.00, kadeti pa dve uri pred tem.

Kot smo napovedali, ekipa U-14 pretekli konec tedna ni imela svojega prvenstvenega nastopa. Naslednjič bodo na igrišča stopili v sredo 16. marca, ko se nam v Biljah obeta sosedski derbi. Srečanje se bo pričelo ob 15.00.