V Pulju poraz z 1:2

Nova Gorica, 26.03.2011

Za Hit Gorico je zadel Vito Plut.

Moštvo Hita Gorice je soboto popoldan v Pulju odigralo prijateljsko srečanje z domačim prvoligašem NK Istra 1961. Slednji so bili rezultatsko uspešnejši in slavili z 2:1. Ob polčasu je bilo 1:1.

Novogoričani, ki so zaigrali brez nekaterih poškodovanih igralcev ter treh mladih reprezentantov, so povedli v 24. minuti. Svojo strelsko formo je vnovič dokazal Vito Plut. To je že njegov četrti gol na zadnjih štirih tekmah.

Do izenačenja so domači prišli tik pred koncem prvega polčasa. Iz enajstmetrovke je bil uspešen Šehić.

V drugem delu so v obeh moštvih priložnost dobili tudi igralci s klopi. Domača Istra 1961 je z golom Barišića do zmage prišla v zaključku tekme.

To je bila pripravljalna tekma, ki je belo-modrim služila kot uigravanje za petkovo nadaljevanje državnega prvenstva. Hit Gorica gostuje v Domžalah.