Mininalen poraz proti Madžarom

Nova Gorica, 30.06.2011

V soboto ob 18. uri zadnji nastop v Prekmurju

Tretjo pripravljalno tekmo v Prekmurju je Hit Gorica zaključila s porazom. Z 0:1 je na dvoboju zmagal madžarski prvoligaš MFC Pecsi. Edini zadetek na tekmi je padel v 66. minuti.

Igra je bila večidel tekme enakovredna. Potekala je med obema kazenskima prostoroma, brez izrazitih priložnosti. Najlepšo je za Novogoričane po pol ure igre v prvem delu zamudil Kris Jogan. Do konca polčasa so nevarno zapretili tudi Madžari, a se mreža ni zatresla.

Odločilen trenutek se je pripetil v 66. minuti. Igralci Pecsija so izvajali kot, neodločnost obrambe belo-modrih pa je botrovala k zmagovitemu golu za Madžare.

Hit Gorica bo zadnjo tekmo na pripravah odigrala v soboto ob 18. uri, ko bo igrala proti še enemu madžarskemu prvoligašu BFC Siofoku. Tekma bo v Moravskih toplicah.

Doslej nekoliko poškodovani Dejan Žigon se je že priključil treningom moštva, ostali igralci vadijo brez težav.