Mladinci premagali Maribor in vodijo!

Nova Gorica, 27.10.2011

Ta vikend tri tekme v Športnem parku

Tokratni pregled nastopov selekcij nogometne šole Hita Gorice pričenjamo z izjemno zmago mladincev. Ti so v tekmi 11. kroga državnega prvenstva doma s 3:0 premagali Maribor. Mladinci tako še naprej čvrsto držijo prvo mesto na prvenstveni lestvici!

V tekmi proti Štajercem je za Hit Gorico že v 4. minuti zadel Alen Pavič. Na 2:0 je v 74. minuti z bele točke povišal Robi Jakovljevič. Končni rezultat pa je v 88. minuti postavil Amel Džuzdanović

V kadetskem prvenstvu sta se Hit Gorica in Maribor razšla z 2:2 (1:1). Oba gola za Novogoričane je prispeval Anže Kuraj. Prvič je zadel v 40., drugič pa v 48. minuti. Maribor je povedel v 23. minuti, v 82. pa izenačil.

Trije domači nastopi

Tako mladinska kot kadetska ekipa naslednjo tekmo igrata doma. V soboto 29.10. se bosta v Športnem parku pomerili z Rudarjem iz Velenja. Mladinci svoj nastop pričenjajo ob 15.00 na stadionu, medtem ko kadeti igrajo ob 13.00 na igrišču z umetno travo.

V 12. krogu lige U-14 zahod so Novogoričani izgubili v Kranju proti Triglavu z 0:1.

Tudi oni ta konec tedna igrajo pred domačimi gledalci. V nedeljo 30.10. ob 15.00 na umetni travi v Športnem parku gostijo ekipo Bele Krajine.