Belo-modri v drugi pripravljalni tekmi premagali Zadar

Nova Gorica, 26.01.2014

Zadeli so Berardocco, Bazzoffia in Coda

ND Gorica je odigral drugo pripravljalno tekmo. V Novigradu so belo-modri s 3:2 premagali hrvaškega prvoligaša NK Zadar. Ob polčasu je bil rezultat enak končnemu.

Dalmatinci so povedli z goloma v 3. in 14. minuti. Nato je za 2:1 v 23. minuti zadel Luca Berardocco. Na 2:2 je v 40. minuti izenačil Daniele Bazzoffia, tretji zadetek za Gorico pa je minuto pred koncem polčasa dosegel Massimo Coda.

Novogoričani so tekmo odigrali v dvema enajstericama oziroma je priložnost za igro dobilo 23 nogometašev. Prvič so nastopili vratar Ivan Cacchioli ter igralci Francesco Finocchio, Gonzalo Mastriani in Yves Benoit Bationo.

Naslednjo tekmo Gorica igra v sredo v Novigradu proti ekipi NK Osijek. Tekma se bo začela ob 11.30.

ND Gorica : NK Zadar 3:2 (3:2)

ND Gorica: Cacchioli, Širok, Celcer, Berardocco, Kavčič, Gigli, Bazzoffia, Marshall, Coda, Misuraca, Finocchio.

Igrali so še: Štrukelj, Rapaj, Checcucci, Modolo, Vanin, Vicente, Vetrih, Bationo, Lapadula, Danilevičius, Mastriani in Džuzdanović.