Gorica se je poslovila od pokalnega tekmovanja

Nova Gorica, 19.08.2015

Poraz v Murski Soboti

ND Gorici je tokrat šlo vse narobe. V 1. krogu Pokala Slovenije so belo-modri z 0:1 klonili proti tretjeligašu NŠ Mura.

V Murski Soboti so bili sicer Novogoričani precej boljši tekmec. Razmerje v strelih je bilo 13:3, a kaj ko so edini gol v 29. minuti dosegli Prekmurci.

V prvem polčasu je za Gorico vratnico zadel Miran Burgič, tudi soigralci so bili kar nevarni. Domači so povedli po strelu s kota in nesrečnem posredovanju vratarja Januša Štruklja. Z bližine je bil uspešen Kevin Toth.

V nadaljevanju še naprej prevlada Gorice, ki je dvakrat stresla okvir domačega gola. Prvič je streljal Amel Džuzdanović, drugič pa po nespretnem posredovanju domačega branilca. Dobro sta streljala tudi Blessing Eleke in Marshal Johnson, ki je prvič v tej sezoni oblekel dres Gorice, a je bil domači vratar Aleš Luk vselej na mestu.

ND Gorica se tako poslavlja od pokalnega tekmovanja.

Toda časa za skrb ni!

Kot je znano, belo-modre že v nedeljo čaka naslednja pomembna prvenstvena tekma. Na tej Gorica brani prvo mesto! Vsi v Športni park!

MŠ Mura : ND Gorica 1:0 (1:0)

ND Gorica: Štrukelj, Gregorič (od 46. Jogan), Kavčič, Celcer, Osuji, Martinovič, Džuzdanovič, Johnson, Škarabot, Burgič (od 66. Nagode), Nunič (od 55. Eleke).