Visoka zmaga nad Livarjem, v sredo ob 14.30 z Javorjem

Nova Gorica, 07.02.2010

Po vrnitvi iz Turčije so igralci iz Hita Gorice v nedeljskem popoldnevu odigrali še eno v nizu pripravljalnih srečanj na spomladanski del državnega prvenstva.

V Športnem parku so se pomerili proti drugoligašu Livar iz Ivančne Gorice in slavili s 6:1 (3:0).

V prvem polčasu so za belo-modre zadeli Sandi Arčon, Goran Galešić in Ivan Brečević. Ta hrvaški napadalec je dosegel tudi prvi gol v drugem delu, sledila sta mu še branilec Dragoljub Nikolič in mladi napadalec Dino Martinovič, ki mu je za zadetek podal najnovejša okrepitev belo-modih Matija Katanec.

V moštvu trenerja Davida Peršiča tokrat ni bilo poškodovanih nogometašev Etiena Velikonje, Sebastjana Komela, Gorazda Gorinška, Mihe Gregoriča, Amedeja Vetriha, Milana Osterca (težave s tetivo), Matije Škarabota ter Bojana Đukića. Ob naštetih ni nastopil niti oboleli Danjel Rakušček.

Novogoričane v ponedeljek in torek čakata po dva treninga na dan. V sredo pa je na vrsti nova prijateljska tekma, ko bodo v Športnem parku ob 14.30 zaigrali proti srbski ekipi Javor iz Ivanjice.