Zmaga mladincev, v nedeljo Goriški derbi U-14

Nova Gorica, 24.08.2010

Kadeti poraženi, U-14 do remija

V drugem krogu prve slovenske mladinske lige so igralci Hita Gorice zmagali v Murski Soboti z 2:0. Oba zadetka za belo-modre je dosegel Eljvir Nuriši. Prvič je bil uspešen v 12., drugič pa v 87. minuti.

Slabše so se v Prekmurju odrezali kadeti, ki so izgubili z 1:2. Ti so proti Murašem po prvem polčasu z golom Janija Curka v 10. minuti sicer vodili, a so domači v nadaljevanju povsem preobrnili potek srečanja.

3. krog bo v soboto

V 3. krogu mladinskega in kadetskega prvenstva bodo Novogoričani doma gostili ljubljansko ekipo Publikum Bravo. Mladinci bodo v soboto 28. avgusta na umetni travi v Športnem parku svoje srečanje pričeli ob 17.00, kadeti pa dve uri prej.

Ekipa U-14 do točke

Srečanja 2. kroga državnega prvenstva so pretekli konec tedna odigrali tudi nogometaši ekip U-14. V zahodnem delu prve lige so se belo-modri doma pomerili z novomeški Krko in iztržili remi 2:2. Ob polčasu je bilo 1:0 za goste, v nadaljevanju pa sta za Hit Gorico zadela Andraž Drnovšček v 44. in Jan Humar v 55. minuti.

V nedeljo derbi z Biljami

Naslednjo tekmo bo ekipa U-14 odigrala že v sredo 25. avgusta ob 18.00 v Kranju proti Triglavu. V nedeljo 29. avgusta pa bo na umetni travi v Športnem parku ob 17.00 na sporedu Goriški derbi med domačimi nogometaši in sosedi iz Bilj.