Pregled tekem mlajših selekcij

Nova Gorica, 21.09.2010

Mladinci slavili, kadeti poraženi, U-14 brez nastopa

V mladinskem prvenstvu je Hit Gorica doma s 4:1 premagala ekipo Noga Triglav. Za Novogoričane je najprej v 23. minuti zadel Luka Jerkič. V 45. minuti je bil uspešen Robi Jakovljevič, v 56. Ivo Devetak, v 74. minuti pa se je z zadetkom izkazal Sandi Bremec. V sedmi tekmi je bila to tretja zmaga Hita Gorice.

Kadeti so na domačem igrišču proti Triglavčanom izgubili. Za belo-modre je edini zadetek dosegel Edmir Ibeski v 75. minuti. Gostje so oba zadetka zabili že v prvem polčasu.

Naslednjo tekmo bodo mladinci odigrali v soboto 25.9. na Ptuju proti Dravi. Pričeli bodo ob 16.00, proti istemu nasprotniku pa bodo kadeti pričeli ob 14.00.

Zaradi slabega vremena so brez svojega nastopa ostali igralci v selekciji U-14. Tekma v Beli krajini je bila odpovedana. Nov termin srečanja še ni znan.

Igralci U-14 bodo naslednjo tekmo odigrali v soboto na igrišču v Sežani. Tekma proti Taboru se bo 25.9. pričela ob 16.30.