Mladinci odlično, kadeti poraženi, U-14 s petardo

Nova Gorica, 19.10.2010

Pregled tekem mlajših selekcij

Po dvotedenskem premoru sta se v nedeljo nadaljevali tako mladinsko kot kadetsko prvenstvo. Mladinci Hita Gorice so doma z 2:1 premagali ljubljanski Interblock in tako v deseti letošnji tekmi zabeležili peto zmago. Proti Ljubljančanom je bil za Novogoričane dvakrat uspešen Sandi Bremec. Prvič je zadel v 14., drugič pa v 54. minuti.

Manj uspeha so imeli kadeti. Proti Interblocku so izgubili z 0:3. Tako po desetih nastopih ostajajo pri štirih zmagah, v nedeljo pa so vknjižili svoj četrti poraz.

Mladinci in kadeti bodo v nedeljo 24. oktobra gostovali pri Olimpiji. Mladinci na umetni travi za Bežigradom pričenjajo ob 15.30, kadeti pa dve uri pred tem.

Ekipa U-14 je že v soboto doma ugnala Britof s 5:1 (4:0). Za Hit Gorico so v prvem polčasu zadeli Matija Božič, Anže Kuraj, Jaka Rijavec in Aljaž Kanalec. V nadaljevanju je bil uspešen še Jan Humar. V 11. tekmi je bila to šesta zmaga belo-modrih, ki jih uvršča na trenutno peto mesto.

V naslednjem krogu Novogoričani v nedeljo ob 15.30 gostujejo v Kopru na umetni travi ŠRC Bonifika.