Pet zadetkov za U-14, štirje mladincev

Nova Gorica, 29.03.2011

Kadeti tokrat praznih rok

Mladinci Hita Gorice so v 21. krogu državnega prvenstva doma s 4:0 premagali Rudar Velenje in se prebili na visoko tretje mesto. V 30. minuti je bil za domače uspešen Luka Jerkič. Na 2:0 je v 69. minuti povišal Alen Pavič, tretji gol za Novogoričane pa je sedem minut pozneje dosegel Eljvir Nuriši. Končni rezultat je v 87. minuti z natančnim strelom postavil Deni Vuga.

Manj uspešni so bili kadeti. Ti so proti Velenjčanom doma izgubili z 0:2. Trenutno so na šestem mestu.

Naslednja tekma tako mladince kot kadete čaka v nedeljo 3. aprila proti ekipi Noga Triglav. V Kranju bodo mladinci začeli ob 13.00, kadeti pa dve uri prej.

V prvenstvu U-14 zahod so belo-modri kar s 5:1 premagali Ankaran-Piran. Na gostovanju so za Hit Gorico zadeli: Andraž Drnovšček v 9. minuti, Grega Debenjak v 24., Anže Kuraj v 42., Tine Hlede v 44. ter Jan Humar v 54. minuti. Belo-modri so trenutno šesti.

V soboto 2. aprila ob 16.00 bodo Novogoričani na umetni travi v Športnem parku igrali proti Beli krajini.