Visoka zmaga v Renčah

Nova Gorica, 04.09.2011

Prijateljska tekma ob 40. obletnici NK Renče

Med prvenstvenim premorom so v sobotnem večeru Novogoričani odigrali še drugo pripravljalno tekmo. V sosednjih Renčah so sodelovali na prazniku v počastitev 40. obletnice domačega nogometnega kluba.

Belo-modri so slavili z 8:0, v prvem polčasu pa je bilo 4:0. Domačo mrežo je v 4. minuti načel Sandi Arčon. Isti igralec je prednost gostov povišal v 27. minuti. Le tri minute kasneje je zadel William Franklin Vicente, v 36. minuti pa je rezultat prvega polčasa postavil Dalibor Stojanović.

V nadaljevanju je gostujoči strokovni štab opravil nekaj zamenjav. Na 5:0 je Novogoričane povedel Goran Galešić v 50. minuti, nakar je ta igralec zabil še šest minut kasneje. Pod zadnja dva gola se je podpisal Welle Ndiaye. Senegalec je zadel v 58. in 80. minuti.

NK Renče : Hit Gorica 0:8 (0:4)

Postava Hita Gorice: Simčič, Širok, Gregorič, Mijatović, Rakušček, Kovačević, Stojanović, Arčon, K. Jogan, F. Vicente.

Nastopili so še: Brljak, Zarifović, A. Jogan, Ndiaye, Galešić, Žigon in Plut.