Srebrnič in Gregorič komentirala osvojeno točko

Nova Gorica, 06.11.2011

Po domačem dvoboju z Rudarjem (2:2) je pred mikrofon stopil trener Hita Gorice Miran Srebrnič. Dejal je: ''Začetek tekme z naše strani ni bil dober. Po uvodnem delu smo igro spremenili in se predstavili v zelo dobri luči. Zaigrali smo zelo dobro, tako da bi lahko tekmo tudi dobili. Imeli smo prednost, si želeli zmage ter ob koncu imeli zelo lepo priložnost za tri točke. Žal nismo zadeli, tako da se moramo zadovoljiti s točko. Glede na vse mislim, da je rezultat realen.''

Svoje mnenje je podal tudi Miha Gregorič. Osrednji branilec je v prvem polčasu zamenjal poškodovanega Arisa Zarifovića in v 47. minuti zadel za takratno vodstvo z 2:1. V zadnjih trenutkih tekme pa je z odličnim strelom z glavo zaposlil gostujočega vratarja. Le malo je manjkalo, da bi žoga končala v mreži.

''V začetku tekme smo imeli nekaj težav in tudi prejeli gol. Kmalu smo uspeli izenačiti, v drugem polčasu pa tudi povesti. Poizkušali smo zdržati do konca, a smo po pritisku Rudarja dobili še drugi gol, ki je pomenil izenačenje. Ob koncu smo imeli lepo priložnost za zmago. Glede na vse moramo biti s točko zadovoljni. Pred nami je prvenstveni premor, ki ga moramo izkoristiti za pripravo na tekmo s Triglavom. Upam, da se bomo iz Kranja domov vrnili z vsemi točkami.''