Na Koroškem s 3:2 boljši Tirolci

Nova Gorica, 28.06.2012

Za Gorico sta zadela Vito Plut in Sandi Bremec

Tretjo pripravljalno tekmo pred tekmovalno sezono 2012/13 so nogometaši Gorice izgubili z 2:3. Avstrijsko prvoligaško moštvo FC Wacker Innsbruck si je zmago zagotovilo v drugem polčasu.

Prvi del so belo-modri odigrali zelo solidno. Edini zadetek je v 33. minuti dosegel Vito Plut. V nadaljevanju so Tirolci zadeli v 49., 59. (iz 11 metrovke) ter v 64. minuti. Končni rezultat je v 82. minuti postavil Sandi Bremec. To je bil že drugi zadetek mladega napadalca v dveh pripravljalnih tekmah.

Novogoričani so v prvem polčasu nastopili z izkušenejšimi možmi, v drugem polčasu pa je priložnost dobila cela plejada obetavnih mladih upov, ki so se že izkazali.